Ako prísť na Víno pod hviezdami?

Peši

Zo železničnej stanice na miesto podujatia Víno pod hviezdami je to približne 40 minút chôdze, cesta bude označená tabuľkami so šípkami.

Autobusom

Počas podujatia bude vďaka našim partnerom posilnená autobusová doprava v smere Pezinok sídl. Sever – Pezinok žel. stanica a Bratislava, AS. Spoje budú posilnené rovnako v piatok a v sobotu nasledovne:

ZastávkaSpoj 302Spoj 304Spoj 306
Pezinok, sídl. Sever22:3523:351:05
Pezinok, Suvorovova ul.22:3723:371:07
Pezinok, Kupeckého ul. ZŠ22:3823:381:08
Pezinok, Kupeckého ul. hostinec22:3923:391:09
Pezinok, nám.22:4123:411:11
Pezinok, žel. st.22:4323:43
Pezinok, panelová škola 23:451:13
Pezinok, TESCO 23:461:14
Pezinok, Kaufland 23:481:16
Pezinok, Grinava, Jednota 23:491:17
Pezinok, Grinava, kostol 23:501:18
Svätý Jur, Krajinská ul. 23:531:21
Svätý Jur, Na Pažiti 23:541:22
Bratislava, Vajnorský potok 23:581:26
Bratislava, Púchovská 0:001:28
Bratislava, Trávna 0:011:29
Bratislava, Pekná cesta 0:031:31
Bratislava, Stn. Vinohrady 0:061:34
Bratislava, Mladá Garda 0:081:36
Bratislava, Nová doba 0:121:40
Bratislava, Bajkalská 0:141:42
Bratislava, Prievozská 0:181:46
Bratislava, AS 0:221:50

Skrátený (zjednodušený) cestovný poriadok aj s možnosťami prestupov na nadväznú dopravu

Vybraná zastávka                                          PrípojSpoj 302Spoj 304Spoj 306
Pezinok, sídl. Sever22:3523:351:05
Pezinok, Suvorovova ul.22:3723:371:07
Pezinok, Kupeckého ul. ZŠ22:3823:381:08
Pezinok, nám.22:4123:411:11
Pezinok, žel. st.22:4323:43Nezachádza
vlak smer Trnava22:5323:53 
vlak smer Bratislava22:58  
526 smer Limbach, Slovenský Grob, Viničné23:050:00 
Pezinok, Grinava, Jednota 23:491:17
Svätý Jur, Krajinská ul. 23:531:21
Bratislava, Púchovská 0:001:28
N55 smer Hlavná stanica 0:042:04
Bratislava, Stn. Vinohrady 0:061:34
Bratislava, Bajkalská 0:141:42
N74 smer Hlavná stanica 0:17 
N74 smer Ružinov 0:36 
Bratislava, Prievozská 0:181:46
N72 smer Vrakuňa 0:44 
N74 smer Vlčie hrdlo 0:191:49
Bratislava, AS 0:221:50
N61 smer Hlavná stanica cez Kollárovo nám.  2:11
N33 smer Hlavná stanica cez Krížnu  2:17
N33 smer Dlhé diely 0:36 


Rozpis mestskej hromadnej dopravy

Na miesto podujatia sa môžete dopraviť mestskou hromadnou dopravou. Pozrite si časový rozpis spojení k najbližšej zastávke (Pezinok -Kupeckého ul. ZŠ) k podujatiu.

PIATOK 6.8.2021
Pezinok, železničná stanica -> Kupeckého ul. ZŠ

OdchodPríchod
13:13 13:18
13:4813:53
14:0714:12
15:0715:12
16:0716:12
16:3916:44
17:0717:12
18:0918:14
19:0719:12
20:0720:12
21:0721:12
22:0722:12

Pezinok, Kupeckého ul. ZŠ -> železničná stanica

OdchodPríchod
17:3117:36
17:5117:56
18:2718:32
18:5118:56
19:3719:42
20:3720:42
21:3721:42
04:5505:00

SOBOTA 7.8.2021
Pezinok, železničná stanica -> Kupeckého ul. ZŠ

OdchodPríchod
13:13 13:18
14:0014:05
16:0016:05
17:3017:35
18:0018:05
20:0020:05
21:0021:05

Pezinok, Kupeckého ul. ZŠ -> železničná stanica

OdchodPríchod
17:55 18:00
18:2518:30
19:5520:00
20:5521:00
21:3721:42
04:5505:00

zdroj: cp.sk

Taxíkom

Partnerom podujatia Víno pod hviezdami 2018 je aj taxi služba VIP TAXI, ktorú si môžete zavolať, aby Vás dopravila na miesto podujatia.

0910 19 19 19

Autom

Na podujatie odporúčame prísť radšej bez auta, ale ak by ste sa tomu nevedeli vyhnúť, určite chodťe autom viacerí.
Na lúke pred areálom Rozálka bude zriadené dočasné parkovisko pre návštevníkov podujatia. Parkovanie bude zadarmo

Do navigácie si zadajte:
“Hotel Rozálka, Suvorovova, Pezinok-Stará hora”
GPS súradnice: 48.296955, 17.255560