Kapela Gonsofus na Víne pod hviezdami 2019

Transcontinental groove nám predstavia chalani z Gonsofus

Gonsofus je výsledkom spojenia dvoch talentovaných hudobníkov. Sasha Mamaev a Gábor Tokár opisujú svoj špecifický štýl ako „transcontinental groove“. Spájajú žánre ako reggae, dub, hip hop a príbuzné štýly, čo môžete cítiť aj z ich videa.

Gonsofus – No Se Vaya (naživo z SMT Session)

Medzinárodný hudobný projekt GONSOFUS. Skupina je známa pre unikátne, veľmi energické a živé koncerty, na ktorých iba oni dvaja ovládajú až osem hudobných nástrojov a prostredníctvom “loopovania” vytvárajú show so zvukom celého ansámblu. Bohaté portfólium odohratých koncertov stojí za ich kvalitným zvukom a radí Gonsofus medzi “must see” kapelami kedykoľvek sa objavia na okolí.

Videoklip Gonsofus – Soul Searchers

Čerstvý zážitok tak môžu čakať tí, ktorí uvidia Gonsofus po prvý raz, aj tí, ktorí sledujú evolúciu dua už niekoľko rokov a počuli ju napríklad aj na najväčších slovenských festivaloch ako Pohoda, Grape či Uprising.

Gonsofus za poslednych 5 rokov odohrali okolo 400 koncertov v 17 štátoch, okrem krajín susediacich zo Slovenskom napríklad aj v Nemecku, Litve, Lotyšsku, Rusku, Belgicku, Nórsku, Španielsku či v USA.