Vinárstvo Limbavin

Vinárstvo Limbavin

Vinári na Víno pod hviezdami⭐🍷🍇

🍷Limbavin🍷

NÁŠ VINÁRSKY ŠTÝL SA ZAKLADÁ NA DLHOROČNEJ RODINNEJ TRADÍCII PESTOVANIA VINIČA A VÝROBY VÍNA.

Vinárstvo Limbavin

Vinárstvo Limbavin bolo založené v roku 1998 spojením dvoch bratov Ladislavom a Jaroslavom Pučekom so sídlom v tradičnej vinohradníckej dedinke Limbach. Náš vinársky štýl sa zakladá na dlhoročnej rodinnej tradícii pestovania vinica a výroby vina. Tato tradícia bola prenesená z otca na synov, náš otec Ladislav Puček nám pomohol k objaveniu tohto krásneho sveta vína.

Naším krédom je vyrábať najkvalitnejšie vína z Malokarpatskej oblasti a tým nadviazať na dlhoročnú tradíciu pestovania hrozna a výroby vina v Limbachu a tým prezentovať našu oblasť na Slovensku ako aj vo svete. V súčasnosti obhospodarujeme 5 hektárov vinohradov a okrem hrozna z vlastnej produkcie spracováva aj hrozno nakúpené od zmluvných pestovateľov z vinohradníckych obcí Limbach a Pezinok. Ročná produkcia je 30 000 fliaš s odrodovou skladbou typickou pre Malé Karpaty ako Rizling vlašský, Rizling rýnsky, Pinot noir, Svätovavrinecké.

Naše vína sa tešia medzi ľuďmi čoraz väčšej obľube a sú vyhľadávané najmä skutočnými milovníkmi a nadšencami vína ktorí majú vo vinárskom svete určitý prehľad a vedia, že značka Limbavin je zárukou kvality.

Vinárstvo Limbavin logo