Vinárstvo Loczi z Limbachu

Vinári na Víno pod hviezdami ⭐🍷🍇

🍷Loczi vinárstvo z Limbachu🍷

MÁME RADI TRADÍCIE, HISTÓRIU, FOLKLÓR, ALE VO VÝROBE VÍNA SME NAKLONENÍ AJ K MODERNÝM TECHNOLOGICKÝM POSTUPOM

Sme s manželom vinári “telom a dušou” Staráme sa o naše vinohrady s láskou, víno vyrábame s úctou a pokorou. Máme radi kraj, kde žijeme a kde sa chceme podieľať na zachovanie slovenských tradícií. S manželom sme založili malé vinárstvo na úpätí Malých Karpát v Limbachu. Chápeme vinohrady ako naše kultúrne dedičstvo, ktoré dotvára charakteristický ráz tunajšej krajiny a o ktoré sa treba starať s láskou, a preto sme sa rozhodli, že budeme v práci našich predkov pokračovať.

Hospodárime približne na rozlohe 2 ha viníc, ktoré sa nachádzajú v katastri obce Limbach a mesta Pezinok. Vína vyrábame z našich viníc a o vinohrady sa staráme ekologicky, kedy o kvalite vína rozhodujeme už priamo vo vinohrade.

Máme radi kontakt s ľuďmi, sme nadšení, pokiaľ môžeme vziať zákazníka do našich viníc alebo do historickej pivnice, prerozprávať mu náš príbeh a vždy sa snažíme vychádzať v ústrety. Chceme zákazníkovi sprostredkovať génia loci, ktorého objaví nie iba v tunajších vínách, viniciach, ale taktiež v nádhernom prostredí Malých Karpát. Poradíme s výberom vína na akúkoľvek udalosť, pripravíme odbornú degustáciu alebo Vás iba tak prevedieme po našom vinárstve.